Reference

“Před asi pěti lety jsme se manželkou rozhodli vylepšit naší angličtinu. Dosavadní výuka byly  jen mnohokrát opakované  pokusy dostat se na vyšší stupeň.

Ani jeden z nás neměl angličtinu jako hlavní jazyk ve škole, ale dnes ji nejvíce používáme ať už při cestování, nebo v práci.

Lucii nám doporučila naše známá, která vlastní anglickou školu a školku, kde v té době Lucie pracovala. Vzhledem k časové vytíženosti jsme potřebovali někoho, kdo se nám časově přizpůsobí a kdo přijede za námi domů či do práce.

Výuka probíhá jednou týdně ve dvouhodinových lekcích, které mají celkem pravidelný průběh. Tak jsme se na začátku dohodli – začínáme konverzací, procvičíme gramatiku a děláme praktická cvičení. V průběhu hodiny si Lucie zapisuje náš chybný, nebo chybějící slovník, který potom použije v domácích úkolech a připravených cvičeních.

Lucie má učitelské vzdělání a její struktura výuky přesně zapadla do našich potřeb.  Naše zlepšení bylo skokové a musím říct, že  téměř bez přípravy v průběhu týdne, za což se někdy při hodině stydím.

V loňském roce jsme absolvovali čtrnáctidenní jazykový kurz na Maltě, abychom si ověřili naše znalosti trochu se rozmluvili a byli jsme oba překvapeni jak dobře jsme oba připraveni.

Náš cíl je dosažení úrovně B2/C1 a ten je již blízko – tedy doufám. Pak jen vše udržet a využívat. K tomu nám Lucie nesmírně pomáhá a doufám, že ještě dlouho pomáhat bude.” – prim. MUDr. Petr Kolek / student angličtiny

—–

“Czech lessons with Lucie are amazing! She adapts the content for your personal interests and learning style while focusing on fluency. I not only increased my confidence and communication skills but learned about Czech culture as well. Lucie is a patient and knowledgeable teacher who is great for all levels. ” – Mike Maritato, student of Czech language

Advertisement
%d bloggers like this: