Koučování

Identita – vize – sny

Chcete na sobě pracovat, a to třeba na procházce v parku? Máte touhu žít spokojenější život? Sbíráte odvahu vydat se novým směrem? Nebo chcete „jen“ lépe spát a víc se smát? Hledáte osobní, ale profesionální přístup? Ráda Vám budu průvodcem.

Potom, co jsem se rozhodla odejít z práce, která nebyla špatná, ale nebyla zkrátka to mé pravé ořechové, přihlásila jsem se na intenzivní roční kurz Základy koučování vedený Systemickým institutem. A to bylo ono, ona pomyslná třešnička na dortu mého rozvoje, chybějící díl skládačky. Po systemickém výcviku a poznání světa jogínu mi byl představen svět koučování.

Co je pro mě smyslem koučování? Především zvědomění potřeb klienta. Mým přáním jsou spokojení klienti, kteří mají důvěru činit rozhodnutí. Mně samotné koučování, systemický výcvik i psychoterapie pomohly uvědomit si své priority a mít větší důvěru v sebe samou. Tuto přidanou hodnotu bych nyní ráda předala dále.

Co získám, když s Vámi budu koučovat?

  • To velmi záleží právě na Vás. Já Vám ráda pomohu Vašeho cíle dosáhnout, a to kladením těch správných otázek. Otázek, díky kterým se nad věcmi zamyslíte a možná je uvidíte z nové perspektivy. Ideálně po sérii koučovacích setkání pak naleznete odpovědi, řešení či způsob, jak s aktuální situací vyrovnaně žít. Mým cílem je pomoci Vám si uvědomit Vaše přání a priority.

Jak koučovací rozhovor probíhá?

  • Jde o spíše neformální rozhovor nás dvou, kdy Vy jste tím aktivnějším. Já kladu otázky, Vy odpovídáte, definujete, na čem chcete jednotlivá setkání pracovat, určujete také míru mého zapojení. Společně pak realizujeme Vaše zadání.

Co můžu řešit na koučování?

  • Upřímně, zcela cokoli. Tedy cokoli legálního a s čím nebudu mít já jako kouč etický problém. Je jedno, jestli půjde o to, jak zhubnout, jak změnit zaměstnání, napravit vztahy v rodině či přistupovat k panovačnému šéfovi. Mnozí klienti také na začátku nedokáží definovat, co přesně chtějí. I to je v naprostém pořádku – za pomoci mých otázek se brzy dostaneme k jádru věci. Jedinou podmínkou pro koučování je Vaše vůle na sobě pracovat.

Kde koučování probíhá?

  • Kdekoli, kde se cítíte komfortně a bezpečně. Na procházce v parku, v klidné kavárně, u Vás doma či v zaměstnání.

Kolik to stojí?

  • Délka koučování je velmi individuální, obyčejně pracuji s klienty 60 minut, a to zhruba jedenkrát za dva týdny. Naše spolupráce většinou vyžaduje minimálně šest setkání. Jelikož si uvědomuji, že jsem stále ve fází čerpání zkušeností, čerstvě po absolvování výcviku, nabízím velmi příznivou cenu – 1500Kč / 1 setkání – zhruba 60 minut koučování. Tato sazba je časově omezena.

Proč právě u mě?

  • Osobní přístup, nestojí za mnou velká anonymní firma. Mou vizitkou je má profesionalita, výborné komunikační dovednosti a zodpovědnost. V tuto chvíli, kdy stojím na počátku své profesní koučovací dráhy, také příznivá cena.

Nejste si stále jistí? Nevadí, také potřebuji člověka nejdříve poznat a vědět, že jsme si sedli lidsky. Nechte mi zprávu a domluvme si první zkušební hodinu zdarma. Zcela nezávazně.

Advertisement
%d bloggers like this: